Гришо печели юношеския "Уимбълдън" едва на 17 години (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.01.2017 12:33
80
0

Григор Димитров, който особено пред последните дни ни кара да се гордеем с него, хваща ракета когато е едва на три години, а от 5-годишна възраст започва да играе редовно в родния си град Хасково.

 

Едва на 16 години Григор прави своя избор и се отдава на професионалния спорт.

 

Името на Гришо се чу за първи път, когато през 2008 г. спечели юношеския турнир на "Уимбълдън". Тогава започнаха сравненията с Роджър Федерер, като българинът беше наричан Бейби Фед. Шест години по-късно момчето израсна и изгради своя образ, за да може към днешна дата да играе на полуфинала на Откритото първенство на Австралия по тенис.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.