Гришо се класира за четвъртфиналите

Гришо се класира за четвъртфиналите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.01.2017 8:37
53
0

Гришо надви голямата изненада Денис Истомин в мач от осминафиналите на надпреварата. Двубоят е на "Маргарет Корт Арина" и започна малко след 8 часа българско време.

 

До този момент двамата са играли помежду си два пъти. В първия мач през далечната 2009 година узбекът печели с 3:6, 6:2, 7:6(3) на Чалънджър, а успехът на Григор е далеч по-престижен - 6:3, 6:3 на Мастърса в Шанхай през 2004.

 

До този момент Димитров премина през Кристофър О'Конъл, Хьон Чунг и Ришар Гаске като в тези мачове загуби само един сет.

Истомин пък хвърли голямата бомба, отстранявайки шампиона Новак Джокович след 5 сета във втория кръг. 

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.