Часове след откриването на новия участък от автомагистрала „Хемус” между Ябланица и пътен възел „Боаза” хванаха деца да крадат елементи от мантинелата, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР-Ловеч.

"ХЕМУС" ЩЕ СЕ СТРОИ НЕПОСЛЕДОВАТЕЛНО И НА ПАРЧЕТА
Малко преди 17.00 ч. служители на РУ-Ябланица видели как пет малолетни деца се опитват да демонтират 11 светлоотразителни елемента заедно с болтовете и гайките.

ШОФЬОРКА С ДЕТЕ В КОЛАТА КАРА БЯСНО В НАСРЕЩНОТО НА МАГИСТРАЛА "ХЕМУС" (ВИДЕО)
Децата са на възраст до 12 години и са от близкото с.Брестница. Заловените ще бъдат предадени на родителите им.

За случая е уведомена Районна прокуратура-Тетевен и се извършва проверка. Работата по случая продължават служители на РУ-Ябланица.

Източник: ОД на МВР-Ловеч
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!