И сметището във Велинград гори

И сметището във Велинград гори

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
24.08.2019 10:21
51
0

Сметището на Велинград е обхванато от голям пожар, пише Dir.bg.

 

ГОРЯ СМЕТИЩЕ И НА ЗАВОД "АРСЕНАЛ" В КАЗАНЛЪК

 

На място вече са пристигнали екипи на пожарната. Гасенето обаче е затруднено от пламъците и наслоените отпадъци, които са с височина около 20 метра.

 

СМЕТИЩЕТО В СВИЩОВ ОТНОВО ГОРИ, ОБЯВЕНО Е БЕДСТВЕНО ПОЛОЖЕНИЕ

 

Местните хора сигнализираха, че в града се усеща неприятната миризма.

 

Очаква се мобилна станция да започне замерване на чистотата на въздуха. Според властите във Велинград, няма място за притеснение.

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.