Издирват двама души, изхвърлили малки котенца в оживен търговски център (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.11.2019 8:48
71
0

Мъж и жена изхвърлиха две малки котенца в саксии с цветя в оживен търговски център. В медиите бяха разпространени и кадри от охранителните камери в обекта, заснели двойката, пише Daily Mail.

 

 

На записа се вижда как мъжът влиза в търговския център, като държи малко коте в едната си ръка, а жената върви зад него. Мъжът хвърля котето в една от саксиите и двамата бързо се отдалечават. След това жената вади второ коте от чантата си и го подава на мъжа. Двамата се връщат и го хвърлят и него в декоративните храсти при първото котенце, след което изчезват от търговския център.

 

 

""

 

 

Чистач забелязал ужасените котенца в цветята и веднага сигнализирал на охраната. От организацията за защита на животните призоваха хората да помогнат за идентифицирането на мъжа и жената, обвинени в безотговорно отношение към животни, застрашаващо техния живот. От там увериха, че двете котенца са много уплашени, но са в добро здраве.

 

 

""

 

 

Изоставянето на животно в Австралия се наказва с глоба от 20 000 долара и до две години затвор.

 

 

Източник: Daily Mail

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.