Излекуваният от коронавирус Том Ханкс се прибра у дома

Излекуваният от коронавирус Том Ханкс се прибра у дома

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
28.03.2020 16:01
112
0

Актьорът Том Ханкс и съпругата му Рита Уилсън, които се лекуваха от коронавирус, вече са у дома си в Лос Анджелис, пише Ladbible.

Том Ханкс и жена му са заразени с коронавирус

Двамата се заразиха в Австралия, където Ханкс снимаше филма. Съпрузите бяха поставени в изолация в местна болница и изписани след около седмица. След още една те са се върнали в Ел Ей.

Изписаха Том Ханкс от болницата след коронавируса (видео)

Ханкс обяви в социалните мрежи, че двамата със съпругата му са болни на 11 март. Той обясни, че заболяването е било установено, след като двамата решили да се подложат на тест, тъй като имали симптоми.

Източник: LadBible

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.