Актьорът Том Ханкс и съпругата му Рита Уилсън, които се лекуваха от коронавирус, вече са у дома си в Лос Анджелис, пише Ladbible.
Том Ханкс и жена му са заразени с коронавирус
Двамата се заразиха в Австралия, където Ханкс снимаше филма. Съпрузите бяха поставени в изолация в местна болница и изписани след около седмица. След още една те са се върнали в Ел Ей.
Изписаха Том Ханкс от болницата след коронавируса (видео)
Ханкс обяви в социалните мрежи, че двамата със съпругата му са болни на 11 март. Той обясни, че заболяването е било установено, след като двамата решили да се подложат на тест, тъй като имали симптоми.
Източник: LadBible
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!