Изоставиха новородено пред къща в Айтос

Изоставиха новородено пред къща в Айтос

Всичко от Мариана Валентинова
Мариана Валентинова
30.09.2024 18:04
1604
0

Изоставиха новородено пред къща в Айтос. Повитото момченце е било оставено пред входната врата на дома във видимо добро здравословно състояние.

Сигнал в полицията е подаден малко преди 16.00 ч. днес, информира БНТ.

Бебето е взето от екип на Спешна помощ и е откарано към УМБАЛ Бургас. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.