Извършиха банков обир за 185 000 лв. посред бял ден в София

Извършиха банков обир за 185 000 лв. посред бял ден в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.10.2019 7:28
64
0

Посред бял ден е бил обран офис на банка в София, пише Медиапул.

 

Офисът се намира в хипермаркет на бул. ”Европа”. Открадната сума е в размер на 185 000 лв.

 

По първоначална информация, кражбата е станала, когато касиерката излязла да обядва и оставила касата отключена. От магазина съдействат по всички възможни начини на полицията и са предоставили записите от видеокамерите.

 

 

Източник: Медиапул

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.