Посред бял ден е бил обран офис на банка в София, пише Медиапул.
Офисът се намира в хипермаркет на бул. ”Европа”. Открадната сума е в размер на 185 000 лв.
По първоначална информация, кражбата е станала, когато касиерката излязла да обядва и оставила касата отключена. От магазина съдействат по всички възможни начини на полицията и са предоставили записите от видеокамерите.
Източник: Медиапул
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!