Иззеха половин тон свинско месо с неясен произход и без документи

Иззеха половин тон свинско месо с неясен произход и без документи

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.08.2019 10:03
108
0

Предотвратено е пласирането на половин тон месо с неясен произход в Област София, съобщиха от Областната дирекция на МВР, цитирани от БНР.

 

 

ГЪРЦИЯ ЗАБРАНИ ВНОСА НА СВИНСКО МЕСО ОТ БЪЛГАРИЯ

 

 

В товарен автомобил в Ихтиман  са открити 400 килограма месо без ветеринарномедицински документи, а в транжорна в Етрополе са открити още 88 кг месо и 12 кг кайма с неясен произход.

 

 

""

 

 

АБСОЛЮТНО Е ЗАБРАНЕНО ПОГРЕБВАНЕТО НА ПРАСЕТА ПРИ НЕЗАЩИТЕНИ ПОДЗЕМНИ ВОДИ

 

 

Водачът на микробуса от Ихтиман е задържан за срок от 24 часа, съставени са актове, а месото е транспортирано за унищожение в екарисаж.

 

 

Източник: БНР

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.