"При нас дизелът е с лошо качество. Катализаторите и филтрите за фини частици се запушват. Затова ние просто ги махаме." Това разказват автомонтьори от Украйна. В страната се внасят все повече стари дизели от Германия.
Източник: "Дойче веле"
"При нас дизелът е с лошо качество. Катализаторите и филтрите за фини частици се запушват. Затова ние просто ги махаме." Това разказват автомонтьори от Украйна. В страната се внасят все повече стари дизели от Германия.
Източник: "Дойче веле"
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!