Кой каквото ще да казва - дните само за нас си са едни от най-ползотворните. Дори това, че ги пропиляваме в безкрайно гледане на филми и безразборно ядене, е плюс.
Два дни, в които можем да правим най-безполезните, но необходими ни за момента неща.
ВИЖТЕ КАК СЕ СТРОИ ТУНЕЛ ПОД ПЪРВОКЛАСЕН ПЪТ ЗА ЕДИН УИКЕНД (ВИДЕО)
А и децата няма да останат гладни при баба си. И със сигурност ще си легнат навреме!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!