Кола катастрофира и се обърна по покрив, докато по радиото върви песента „Аз се въртя в кръг“ на Калъм Скот. Песента е от саундтрака на „Dancing On My Own“, пише "Daily Mail".

Видео от инцидента показва как черният автомобил се приближава в насрещното и се удря в дърветата край пътя. Ударът кара колата да се завърти няколко пъти преди да падне в канавката.

Шофьорът на другия автомобил, който заснел видеото, казва, че е бил на секунди от сблъсък, докато слушал в колата си популярната песен. Той споделя, че се чувства изключителен късметлия.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=y0ceiokaRRA[/embed]
„Притеснявах се дали пътниците са добре, но секунди след удара те излязоха от превозното средство. И двамата бяха невредими“, разказва свидетелят на катастрофата.
Източник: Daily Mail
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!