Автомобил се удари в магазин в центъра на София. По информация на Дарик шофьорът е пострадал.

Инцидентът е станал на булевард „Александър Стамболийски“, срещу един от моловете в столицата. Снимки са публикувани и в групата „Забелязано в София“.
От Спешна помощ заявиха за Дарик, че един човек е пострадал, но не сериозно.

Източник: Dariknews.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!