Коли за над 300 000 лв. бяха откраднати от паркинг на столичен хотел (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.09.2019 7:19
77
0

Луксозни автомобили бяха откраднати от паркинг на хотел в столичния квартал „Драгалевци”, пише Dir.bg.

 

Тази сутрин Нова тв излъчи кадри от охранителните камери, на които се виждат и крадците.

 

Кристиян Петров, собственик на хотела, пред който са се случили кражбите, обясни, че двата откраднати автомобила - "Порше Панамера" са на стойност над 300 000 лева.

 

Той уточни, че двете престъпления са извършени на 5 и 18 септември между 3 и 4 часа. Собствениците на колите са били гости на хотела.

 

Смята се, че обирджиите са едни и същи, тъй като се придвижват с един и същ автомобил.

 

По думите на Петров, престъпниците са успели да отворят колите за около 1 минута. За момента полицията не е успяла да установи самоличността им.

 

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.