Луксозни автомобили бяха откраднати от паркинг на хотел в столичния квартал „Драгалевци”, пише Dir.bg.
Тази сутрин Нова тв излъчи кадри от охранителните камери, на които се виждат и крадците.
Кристиян Петров, собственик на хотела, пред който са се случили кражбите, обясни, че двата откраднати автомобила - "Порше Панамера" са на стойност над 300 000 лева.
Той уточни, че двете престъпления са извършени на 5 и 18 септември между 3 и 4 часа. Собствениците на колите са били гости на хотела.
Смята се, че обирджиите са едни и същи, тъй като се придвижват с един и същ автомобил.
По думите на Петров, престъпниците са успели да отворят колите за около 1 минута. За момента полицията не е успяла да установи самоличността им.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!