Колоездач мина на червено и удари пешеходец, а после се върна да го бие (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
10.09.2019 11:10
90
0

Шокиращи кадри от камера за контрол на трафика показаха скандален инцидент, при който колоездач минава на червено и удря пешеходец, а след това слиза от колелото и го пребива.

 

 

""

 

 

Велосипедистът профучава с висока скорост на червен светофар на оживена улица в Лондон, пише "Daily Mail". Още по-шокираща е реакцията на виновния колоездач, който се връща и удря мъжа.

 

Видео показва велосипедиста, облечен с къси панталони и тениска, който блъска пешеходеца, после се връща небрежно към жертвата, за да му нанесе няколко силни удара.

 

 

""

 

 

57-годишният пешеходец има рана на главата, заради която е получил няколко шева, както и травма на ръката. Служители от полицията в Ситито в Лондон апелират към хората да помогнат за идентифицирането на колоездача. Разпространени са снимки и видео от инцидента.

 

 

""

 

 

Велосипедистът е бял мъж на около 40 години, със средно телосложение, с къса сива коса.

 

 

 

Източник: Daily Mail

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.