Костадин Костадинов, председател на „Възраждане“, заяви след като упражни правото си на глас, че е гласувал за бъдещето на децата в България, пише БНТ.
Румен Радев: За мен най-важното е да съставим редовно устойчиво правителство (видео)
„Гласувах за бъдещето на България, гласувах за нашите деца, за децата на България. Това, което ме радва и което виждаме, е, че има по-голяма избирателна активност. Най-хубавото е, когато хората излязат да гласуват, защото най-голямото проклятие на българската демокрация беше и продължава да бъде убеждението, че от нас нищо не зависи и че гласуването не носи нищо полезно. Напротив – само този, който гласува, може да промени всичко, може да промени бъдещето и може да промени историята“, каза Костадинов.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!