Политиката ни на общинско ниво понякога изглежда така: като куче което храни козле с биберон.
Нали, сещайте се кой е кучето, кой - козлето и нататък.
Жокер: данъкоплатците-избиратели ги няма в тази идилична картинка.
Политиката ни на общинско ниво понякога изглежда така: като куче което храни козле с биберон.
Нали, сещайте се кой е кучето, кой - козлето и нататък.
Жокер: данъкоплатците-избиратели ги няма в тази идилична картинка.
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!