Обикновено сватбите са едно от най-сниманите събития. Многобройни екипи щурмуват залата за празненството и самите младоженци, за да направят най-добрите кадри. Това се случва обикновено, но не и на тази двойка, която е избрала съвсем различен подход.
За да си спестят помпозност и някой друг лев, тези влюбени монтират камера на своето куче и я оставят включена през целия ден. Резултатът е много истинска емоция и невероятни кадри. Най-добрият приятел на човека се оказва и фотограф. Можем само да кажем едно огромно браво на това сибирско хъски!
Вижте още:
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!