Лука Модрич: Английските анализатори ни отписаха, това ни мотивира

Лука Модрич: Английските анализатори ни отписаха, това ни мотивира

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.07.2018 11:58
108
0

Хърватия е била подценена от английските коментатори и анализатори и не е получила заслуженото уважение, според капитана на „шахматистите“ Лука Модрич.

 

Тимът на Златко Далич победи 2:1 Англия след продължения, благодарение на гол на Марио Манджукич в 109-ата минута.

 

Модрич се е обидил на коментарите, че Англия ще бъде в по-добро физическо състояние, а хърватите ще бъдат изморени, тъй като стигнаха до полуфинала след две поредни победи с дузпи и бяха играли по 120 минути в тези мачове.

 

 

„Отново показахме, че не сме уморени. Доминирахме в целия двубой, както физически, така и психически. Английските журналисти и коментатори по телевизиите подцениха Хърватия и това беше огромна грешка. Би трябвало да са малко по-скромни в изказванията си за противниците.

 

Когато четяхме тези думи, си казахме: „Добре, днес ще им покажем кой е уморен.“

 

Това беше най-големият мач в историята на Хърватия и трябва да сме горди от постигнатото“, каза след двубоя Модрич.

 

 

 

Най-доброто представяне на Хърватия досега бе третото място на Мондиал 98. Но в неделя ще спорят с Франция за трофея.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.