Добрите новини съвсем не са рядкост. Доказателство за това е информацията, че две 11-годишни момчета откриха скъп мобилен телефон във Вършец и го върнаха на полицията.
Dir.bg пише, че децата се разхождали в градския парк, когато се натъкнали на смартфона. Те не се поколебали и веднага предали изгубената вещ в близкото районно управление.
Днес директорът на ОДМВР-Монтана старши комисар Пламен Томов се срещна с тях.
Той им благодари за честната постъпка и им връчи благодарствени писма, в които се посочва, че поведението им е пример за подражание за хората от всички възрасти.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!