Малчугани от Вършец намериха скъп телефон и го върнаха

Малчугани от Вършец намериха скъп телефон и го върнаха

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.08.2019 11:44
61
0

Добрите новини съвсем не са рядкост. Доказателство за това е информацията, че две 11-годишни момчета откриха скъп мобилен телефон във Вършец и го върнаха на полицията.

 

 

Dir.bg пише, че децата се разхождали в градския парк, когато се натъкнали на смартфона. Те не се поколебали и веднага предали изгубената вещ в близкото районно управление.

 

 

Днес директорът на ОДМВР-Монтана старши комисар Пламен Томов се срещна с тях.

 

 

Той им благодари за честната постъпка и им връчи благодарствени писма, в които се посочва, че поведението им е пример за подражание за хората от всички възрасти.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.