Маскирани крадци разбиха вендинг машини в столичния квартал „Слатина” и причиниха щети за хиляди левове, става ясно от репортаж на NOVA. Те са заснети от охранителни камери.
Оказва се, че това не е първото посегателство над същите машини.
"Откраднали са парите - двата монетника, но машините са абсолютно негодни, нужни са около 4000 лева, за да се оправят", каза Росица Йорданова, собственик на вендинг машините.

Крадци редовно задигат стока от магазин в София (видео)
Машините са за храна и напитки.
"Първият път, когато обраха машината, нямаше камери и не успяхме да видим какво се случва. Вторият път записахме всичко. С хората в този бизнес това се случва често, но проблемът е, че не можем да се защитим.", каза още тя.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!