Масово шофьори карат в насрещното на АМ "Струма". Причината за това - катастрофа по пътя за Гърция. Заради нея се е образувала километрична опашка.
Очаквайте подробности!
Масово шофьори карат в насрещното на АМ "Струма". Причината за това - катастрофа по пътя за Гърция. Заради нея се е образувала километрична опашка.
Очаквайте подробности!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!