Майките продължават с протестите, блокираха кръстовище в София

Майките продължават с протестите, блокираха кръстовище в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.11.2018 17:06
55
0

Протестиращите майки на деца с увреждания блокираха кръстовището между бул. "Цар Освободител" и бул. "Васил Левски", съобщи dir.bg.

 

 

 

От площад "Независимост", където протестиращите се събраха, те се отправиха по бул. "Цар Освободител" до кръстовището при Ректората на Софийския университет.

 

 

Временно автобусите, движещите по линия 10ТМ, ще се отклоняват по бул. "Княз Александър Дондуков" и бул. "Васил Левски". Полицейското присъствие в района на парламента и Министерски съвет е засилено.

 

 

Протестиращите излязоха по улиците на София за 11-и ден. Те продължават да настояват за оставката на вицепремиера Валери Симеонов.

 

Източник: dir.bg   

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.