Мъж се прибра у дома 7 часа след погребението си

Мъж се прибра у дома 7 часа след погребението си

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
11.10.2019 12:03
82
0

Жител на индонезийско село в провинция Източна Ява се завърна у дома 7 часа след собственото си погребение, пише Asia One.

 

 

ЖЕНА "ОЖИВЯ" ПО ВРЕМЕ НА ОПЕЛОТО СИ (ВИДЕО)

 

 

""

 

 

Всичко започнало с инцидент, при който загинал човек без документи. Тялото било толкова обезобразено, че не можело да бъде разпознато. Полицията установила самоличността на шофьора – според документите това бил 40-годишният строител Сунарто – и решила, че именно той е починал.

 

ГОСПОДАРИ НА ПРОВАНСА: ОБРЕДЕН ДОМ ВЪВ ВИДИН "НАГРАЖДАВА" ПОКОЙНИК

 

Трупът бил предаден на близките, които също не могли да потвърдят, че това са тленните останки на Сунарто. Мъжът бил погребан.

 

 

""

 

 

Седем часа по-късно Сунарто се завърнал у дома. Оказало се, че преди време той взел назаем пари от приятеля си Варим и му оставил автомобила като гаранция. Явно именно Варим бил починалият.

 

Роднините на мъжа били информирани за смъртта му, но решили да не изравят тялото, а просто да променят името на надгробната плоча.

 

 

 

Източник: Asia One

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.