Задържаха мъж, застрелял и убил с пушка куче в двора на съседката си, съобщиха от полицията в Пловдив, цитирани от "Дарик".
ЛОВДЖИЯ ЗАСТРЕЛЯ С ПУШКА КУЧЕТО НА КОМШИЯТА
Към 17 часа вчера жителка на Съединение се обадила в полицията, че неин съсед е протрелял смъртоносно куче с неясна порода в двора ѝ. Установен е 51-годишният извършител, от когото е иззето законно притежаваното ловно оръжие.
ГОРСКИ ЗАСТРЕЛЯ КУЧЕ, ПОХВАЛИ СЕ С "ПОДВИГА"

Мъжът е задържан за 24 часа. Срещу него е образувано бързо производство. Работата по случая продължава под наблюдение на районната прокуратура в Пловдив.
Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!