Мъже с маски потрошиха пловдивско заведение (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
05.09.2019 11:51
78
0

Мъже с маски потрошиха пловдивско заведение, съобщава  Plovdiv24.bg,

 

 

ПО МУТРЕНСКИ: ГРУПА МЪЖЕ ПОТРОШИХА ЗАВЕДЕНИЕ В СОФИЯ (ВИДЕО)

 

 

Бруталните кадри от заведението бяха публикувани във Фейсбук. Заведението се намира на улица "Вратцата" в квартал "Изгрев".
 

 

 


 

 

Видеото е от 31 август - денят на пловдивското дерби, което се игра на "Лаута" и завърши, без да излъчи победител - 1:1. Фенове на "Локомотив" изненадващо са били нападнати от по-многобройна група от привърженици на "Ботев". 

 

 

[embed]https://www.facebook.com/kalinka.nenova/videos/pcb.2355901977997329/2314472941954681/?type=3&theater&ifg=1[/embed]

 

 

От записите се вижда, че мъжете започват да хвърчат маси и столове към черно-белите запалянковци.




 


Нападателите са слезли от три автомобила и около пет минути са били пред заведението, след което слагат маски и нахлуват вътре. Полицията е пристигнала 7-8 минути след вандалщината. Към момента няма информация, извършителите да са задържани от полицейски служители.

 

 

Източник: Plovdiv24.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.