Младеж се бъзика с полицаи, но бе сгащен от тях (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
06.12.2018 14:40
151
0

Любопитен клип се превърна в истинска сензация във Facebook за броени часове.

 

На него се вижда как млад мъж снима полицейска патрулка, спряла на улица в очакване на нарушители, и говори на органите на реда.

 

"Чакай, че от това слънце не`моем видим нищо. Ей го е! Евала старши!", започва своя колоритен монолог младежът.

 

Докато снима патрулката той получава забележка от единия полицай да не снима, но младежът му отвръща: "Ще снимам, бате!"

 

На тръгване главният герой в клипа пожелава лека работа на полицаите и "дано изкарате яко бакшиши днеска".

 

Пожеланието му обаче видно не се харесва на единия от униформените, който привиква момчето при себе си за проверка. В резултат на това авторът на клипа започва да тича, като допълва: "Викат ме, ела за малко! И почвам да бегам, бате!"

 

В края на клипа се вижда как един от униформените е хванал младежа и му иска лична карта за проверка.

 

Източник: "Днес"

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.