С фойерверките шега не бива. Те са неизменна част от партитата, но трябва да сме много внимателни с тях.
Още по-малко пък трябва да си слагаме фойерверка на задните части, както прави момчето от клипа. Той вероятно иска да се изстреля нагоре, но единственото, което постига е да се запали.
Вижте още:
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!