Момче се подпалва с фойерверки

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.01.2017 12:19
115
0

С фойерверките шега не бива. Те са неизменна част от партитата, но трябва да сме много внимателни с тях.

 

Още по-малко пък трябва да си слагаме фойерверка на задните части, както прави момчето от клипа. Той вероятно иска да се изстреля нагоре, но единственото, което постига е да се запали.

 

Вижте още:

ДУШ ОТ ФОЙЕРВЕРКИ (ВИДЕО)

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.