МВР търси още виновни за проверките за наркотици на Семерджиев (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.04.2023 6:39
202
0

МВР търси още виновни за проверките за наркотици на Семерджиев, показва репортаж на NOVA.

По случая "Семерджиев" всички получиха своите наказания. Оказа се, че има интересна ситуация по повод на пробите за употреба за наркотици, които са му вземани. Тази ситуация най-вероятно е извън МВР, но внимателно я проверявам. Ако има още отговорни и виновни, ще бъдат наказани. От досегашните 40, за които се е установила вина, всеки един е наказан. Това каза министърът на вътрешните работи Иван Демерджиев.

Адвокат: Семерджиев изненадващо смени тезата си и започна да дава обяснения

Случаят "Семерджиев" разтърси системата на МВР и доведе до щателни проверки. При тях бяха разкрити връзки на полицаи с лица от криминалния контингент.

Семерджиев беше признат за виновен за това, че около 23.00 ч. на 5 юли в района на бул. „Черни връх” в София е нарушил по непредпазливост е причинил смъртта на 21-годишната Хариет и 26-годишната Христина. 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.