На опашка в столичен супермаркет: Мъж напръска четирима с лютив спрей. Това се е случило на опашка за плащане на битови сметки в хранителен супермаркет в квартал „Сухата река“ в София.

Пострадалите са мъж на 35 години, жени на 47 и 50 години, съобщи bTV. Те са вдигнали високо кръвно. Втори мъж се е оказал с контузна рана на главата.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!