На опашка в столичен супермаркет: Мъж напръска четирима с лютив спрей

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.04.2024 16:03
268
0

На опашка в столичен супермаркет: Мъж напръска четирима с лютив спрей. Това се е случило на опашка за плащане на битови сметки в хранителен супермаркет в квартал „Сухата река“ в София.

Пострадалите са мъж на 35 години, жени на 47 и 50 години, съобщи bTV. Те са вдигнали високо кръвно. Втори мъж се е оказал с контузна рана на главата.

“Саморазправа на пътя” се оказа предложение за брак (видео)

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.