Нагла кражба: Задигнаха десетки новоизлюпени костенурки от спасителен център

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.09.2025 10:19
451
0

На 10 срещу 11 септември от Спасителния център за костенурки в Баня (Бургаско) са откраднати 20 новоизлюпени костенурки, всички на възраст под една година.

Безпризорни кучета са нападнали мъж в столичния квартал "Овча купел" (видео)

Сред откраднатите са представители на видовете Geochelone elegans, Stygmochelys pardalis, Centrochelys sulcata, Malacochersus tornieri и Astrochelys radiata. Всички костенурчета са с размер около 5 сантиметра.

От центъра молят гражданите, които забележат в интернет или другаде продажба на подобни малки костенурки, да сигнализират веднага, за да се проведе проверка.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.