Намериха тялото на второто момче, което се удави край вълнолома във Варна

Намериха тялото на второто момче, което се удави край вълнолома във Варна

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
17.08.2018 7:05
143
0

Намерено е тялото и на второто момче, което беше отнесено от морето край вълнолома във Варна.

 

Тази сутрин търсенето на 14-годишното дете бе подновено от 12 водолази на Военноморските сили. Тялото на първото момче, което е на 12 години, бе открито вчера. Децата са били повлечени от голяма вълна.

 

Заради тежкия инцидент, който се случи в следобедните часове на 15 август, на празника на Варна, тържественият концерт и заря бяха отменени.

 

Източник: Оffnews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.