Днешният мач между Григор Димитров и Рафаел Надал бе един от най-важните мачове в историята на българския тенис. Гришо накара всички българи да се гордеем с него, въпреки финалната загуба.
Григор си тръгва от Австралия след блестящо представяне. Мачът срещу Надал бе най-дългият в кариерата му. Той за втори път игра на полуфинал на турнир от Големия шлем и за първи път в Мелбърн. Началото на сезона за българина бе великолепно, като той спечели титлата в Бризбън и след това на Australian Open стигна до серия от 10 поредни победи.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!