Ники Априлов гостува в студиото на Господарите. Той обяви, че се подготвя спектакъл по повод годишнина от кончината на Емил димитров. Спектакълът се казва "Емил, изповед пред олтара на живота".
Ще има четири спектакъла- на 15 март в Музикалния театър в София, на 31 март в неговия роден град Плевен, на 3 април във Варна и на 4 април в град Добрич.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!