Нов ремонт, направен без особено старание, ужаси потребителите на социалните мрежи. Този път става дума за варненско училище.
.jpg)
Ето какво написа във Фейсбук Янко Митев, един от родилите, чието дете учи там:
.jpg)
"Отдавна бях приключил със социалните мрежи, но днес съм принуден отново да се върна към тях...
Като родители на първолаци, бяхме помолени да помогнем с почистването на стаите, след края на ремонта, с цел скорошното влизане на децата в "обновеното" и "ремонтирано" училище 7-мо СОУ Найден Геров.
.jpg)
Такова разочарование не бях изпитвал до сега в скромния си 37 годишен живот. Все си мислех, че всичко се прави за децата, за бъдещето, че няма да има големи кражби и злоупотреби, но това, което видяхме в училището, дни преди децата да бъдат пуснати вътре, просто ме остави без думи!
.jpg)
Снимките говорят сами по себе си..."

За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!