Сигнал от извънземен живот е бил засечен. Той идва не от дълбокия космос, а от ефира на Нова. В продължение на месеци елитен отряд от редактори зорко следеше предаванията на телевизията, за да открие още улики и да разбие кода на съобщението.
Най-накрая открихме истината, но вероятно беше по-добре да не го правим. Истината е страшна, а невежеството сладка дрямка в покоите на космическия ужас.
Пришълците са сред нас – ловки шейпшифтъри, навлякли кожите на обществени фигури!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!