Нови мелета между англичани и руснаци на Евро 2016

Нови мелета между англичани и руснаци на Евро 2016

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
15.06.2016 11:16
57
0

Нови сблъсъци между британци и руснаци имаше покрай Европейското първенство по футбол във Франция. Този път арена на уличните битки се оказа северният френски град Лил. Маскирани ултраси на "Сборная" атакуваха група англичани и уелсци, пиещи в заведение до градската гара, информира Mediapool.

 

 

 

Двама руснаци са задържани от полицията. 

 

Въпреки че само преди ден УЕФА наложи на руския национален отбор условна дисквалификация от турнира, която ще бъде активирана, ако привържениците му предизвикат още веднъж меле на някой от стадионите във Франция, ултрасите очевидно не са респектирани.

 

Заради зачестилите безредици английските привърженици бяха призовани да не пътуват за Франция, ако нямат предварително закупени билети. Местните власти са притеснени, че идните дни ще има още сблъсъци, тъй като след предстоящият в сряда мач между Русия и Словакия в Лил, в четвъртък в отстоящия на петдесетина километра Ланс ще играят Англия и Уелс.

 

КАКВО ТЪРСИ ТРЕНЬОРЪТ НА НЕМСКИТЕ НАЦИОНАЛИ?

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.