Новото кръгово кръстовище във Варна отново се превърна във водопад след проливния дъжд вчера. Това показват видеа, публикувани във Фейсбук от варненци, снатали свидетели на "водната атракция".

СЛЕД ЛЕНТИЧКИТЕ НА БОЙКО - ПОТОП (ВИДЕО)
Кръстовището на булевард „Васил Левски" се превърна в истински водопад. От наклоненото съоръжение се изливало огромно количество вода диркетно върху преминаващите автомобили. Улиците в района също са се превърнали в реки.

В края на май месец при проливен дъжд част от надлезното кръгово кръстовище над същия този варненски булевард пропадна, месец след като тържествено беше пуснат в движение лично от премиера Бойко Борисов.
На новия булевард буквално "му тръгна по вода" и след първия по-сериозен дъжд вече е нужен ремонт на току що ремонтирания пътен участък. Строителството на пътната отсечка продължи около година и половина и струваше близо 115 млн. лв.
.jpg)
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!