Обирджии, въоръжени с ножове, нападнаха двама футболисти на Арсенал (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.07.2019 7:55
53
0

Футболистите на Арсенал Месут Йозил и Сеад Колашинац са били нападнати от въоръжени с ножове обирджии  в лондонския квартал Голдърс Грийн, съобщава BBC.

 

 

""

 

 

Двамата футболисти са се придвижвали с джипа на Йозил, когато автомобилът е бил обграден от няколко мотора, от които са слезли въоръжените крадци.

 

 

""

 

Видеоклип, който се разпространява в социалните медии, показва как Колашинац се бори с двама въоръжени мъже.

 

 

""

 

 

Двамата спортисти успели да се измъкнат невредими и да се скрият в турски ресторант наблизо, от където повикали полиция.

 

 

КЛАНЕ В ГЕРМАНИЯ: НАПАДАТЕЛ РАНИ ДЕСЕТИМА С КУХНЕНСКИ НОЖ

 

 

За инцидента бе потвърдено, както от Арсенал, така и от лондонската полиция. От тима увериха, че двамата футболисти са добре. 

 

 

Източник: BBC

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.