Футболистите на Арсенал Месут Йозил и Сеад Колашинац са били нападнати от въоръжени с ножове обирджии в лондонския квартал Голдърс Грийн, съобщава BBC.

Двамата футболисти са се придвижвали с джипа на Йозил, когато автомобилът е бил обграден от няколко мотора, от които са слезли въоръжените крадци.
.jpg)
Видеоклип, който се разпространява в социалните медии, показва как Колашинац се бори с двама въоръжени мъже.

Двамата спортисти успели да се измъкнат невредими и да се скрият в турски ресторант наблизо, от където повикали полиция.
КЛАНЕ В ГЕРМАНИЯ: НАПАДАТЕЛ РАНИ ДЕСЕТИМА С КУХНЕНСКИ НОЖ
За инцидента бе потвърдено, както от Арсенал, така и от лондонската полиция. От тима увериха, че двамата футболисти са добре.
Източник: BBC
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!