Оцеляла след катастрофата прай Своге: Вече ще празнувам рожден ден на 25 август

Оцеляла след катастрофата прай Своге: Вече ще празнувам рожден ден на 25 август

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.08.2018 13:53
117
0

"Мисля, че живея втори живот. Вече няма да празнувам рождения си ден на 21-и август, а на 25-и". Това каза специалнои за NOVA Таня Макрис, една от оцелелите след автобусната катастрофа край Своге.

 

Тя сподели, че пред очите й е починала нейна близка приятелка. Разтърсващата картина, която е видяла, ще остане с нея за цял живот.

 

Жената призова да бъдат взети мерки за ремонт на опасния участък. По думите й вината за трагедията не трябва да се търси единствено в шофьора на автобуса. 

 

Източник: Nova.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.