"Мисля, че живея втори живот. Вече няма да празнувам рождения си ден на 21-и август, а на 25-и". Това каза специалнои за NOVA Таня Макрис, една от оцелелите след автобусната катастрофа край Своге.
Тя сподели, че пред очите й е починала нейна близка приятелка. Разтърсващата картина, която е видяла, ще остане с нея за цял живот.
Жената призова да бъдат взети мерки за ремонт на опасния участък. По думите й вината за трагедията не трябва да се търси единствено в шофьора на автобуса.
Източник: Nova.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!