Осъдиха жена, оставила без медицинска грижа болното си куче (снимки)

Осъдиха жена, оставила без медицинска грижа болното си куче (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.08.2019 10:45
56
0

Осъдиха жена в Австралия, която оставила без медицинска грижа болното си куче. Ариел Кроутер-Кристин получи забрана да отглежда повече кучета и трябва да плати глоба в размер на 3800 долара, след като не е осигурила лечение и грижа за болното си домашно животно, пише LADbible.

 

 

 

""

 

 

Властите получили сигнал от притеснени граждани за състоянието на двугодишния американски булдог в края на миналата година. Хората подали жалби и до местната организация за защита на животните. От там посетили дома на 25-годишната стопанка и ѝ издали предписание да заведе кучето си ветеринар.

 

 

Ариел твърдяла, че кучето Бела се храни ежедневно, но снимки показват пред съда колко слабо всъщност е животното.

 

 


""

 

 

Прокурорът по делото Трейси Джаксън определи случая като "ужасяващо пренебрежение към болното куче'. В крайна сметка животното починало, след като собственичката не успяла да ѝ осигури подходящи грижи.

 

 

Източник: LADbible

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.