Най-малко месец и половина ще отнеме възстановяването на моста на магистрала "Струма" след Дупница в посока Кулата, който беше повреден от пожар, пише Сега.
ОГРОМЕН ПОЖАР В ДУПНИЦА ЗАТВОРИ МАГИСТРАЛА "СТРУМА" (ВИДЕО)
Прогнозата е на работна група от Университета по архитектура строителство и геодезия.
Пред БНР инженер Димитър Назърски каза, че движението в посока София ще бъде пуснато по-скоро, може би в рамките на 2-3 седмици.
Припомняме, че отсечката е затворена заради избухването на пожар в незаконно сметище под един от мостовете, който разруши 13 от носещите колони. Сега движението в участъка Дупница-Бобошево е отклонено през стария път - по Е-79.
Вижте кадри от пожара на сметището под магистралата във видеото по-горе.
Източник: Сега
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!