Още поне 45 дни ще е затворена магистрала "Струма" (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
19.08.2019 7:52
58
0

Най-малко месец и половина ще отнеме възстановяването на моста на магистрала "Струма" след Дупница в посока Кулата, който беше повреден от пожар, пише Сега.

 

ОГРОМЕН ПОЖАР В ДУПНИЦА ЗАТВОРИ МАГИСТРАЛА "СТРУМА" (ВИДЕО)

 

Прогнозата е на работна група от Университета по архитектура строителство и геодезия.

 

Пред БНР инженер Димитър Назърски каза, че движението в посока София ще бъде пуснато по-скоро, може би в рамките на 2-3 седмици.

 

Припомняме, че отсечката е затворена заради избухването на пожар в незаконно сметище под един от мостовете, който разруши 13 от носещите колони. Сега движението в участъка Дупница-Бобошево е отклонено през стария път - по Е-79.

 

Вижте кадри от пожара на сметището под магистралата във видеото по-горе.

 

Източник: Сега

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.