Много от младите българи нямат представа как се живее на село. А немалко баби и дядовци се чувстват самотни в обезлюдяващите се села.
Един проект иска да промени това и изпраща млади хора от града да поживеят на село.
Вижте повече във видеото на Дойче веле.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!