Задигнаха над 3,5 тона шоколад в Петричко, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград.
Крадци са отмъкнали общо 3 600 килограма шоколадови изделия от влекач "Мерцедес" и прикачено към него полуремарке. Тежкотоварният автомобил бил паркиран в района на с.Марикостиново, община Петрич.
Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно производство.
Източник: "Дир"
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!