Откраднаха 3,5 тона шоколад близо до Петрич

Откраднаха 3,5 тона шоколад близо до Петрич

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.11.2018 13:01
95
0

Задигнаха над 3,5 тона шоколад в Петричко, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Благоевград.

 

 

Крадци са отмъкнали общо 3 600 килограма шоколадови изделия от влекач "Мерцедес" и прикачено към него полуремарке. Тежкотоварният автомобил бил паркиран в района на с.Марикостиново, община Петрич.

 

 

Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно производство.

 

Източник: "Дир"

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.