Паметникът на Съветската армия в София отново осъмна надраскан с надписи. Надписът „На Съветската армия освободителка от признателния българския народ” е задраскан с червен спрей.
Отдолу е написано: „Столична община, махни този национален позор!”. Паметникът, който се намира в центъра на София, редовно е обект на вандализъм през изминалите години.

Източник: Dariknews.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!