Отново надраскаха паметника на Съветската армия

Отново надраскаха паметника на Съветската армия

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
04.10.2018 11:25
86
0

Паметникът на Съветската армия в София отново осъмна надраскан с надписи. Надписът „На Съветската армия освободителка от признателния българския народ” е задраскан с червен спрей.
 

Отдолу е написано: „Столична община, махни този национален позор!”. Паметникът, който се намира в центъра на София, редовно е обект на вандализъм през изминалите години.

 

""

 

Източник: Dariknews.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.