Паметникът на Съветската армия в София осъмна залят с блажна боя

Паметникът на Съветската армия в София осъмна залят с блажна боя

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.09.2018 12:30
75
0

На 9 септември паметникът на Съветската армия в София осъмна залят с блажна боя. Бяла боя е плисната точно върху надписите на фасадата на монумента, а долу е излято автомобилно масло.

 

В района има засилено полицейско присъствие. Това е поредно посегателство върху паметника.

 

Години наред организации активно настояват той да бъде премахнат от центъра на столицата. В момента работници почистват последствията от вандалския акт.

 

""

 

""

 

Източник: Novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.