Пътници на градския транспорт по автобусна линия 102 в столицата са принудени да прескачат преградни съоръжения, за да се качат на превозното средство. Видео от сложното атлетическо качване на автобуса беше публикувано във Фейсбук.

Потребителите са възмутени защо шофьорът на автобуса е позволил да се случи неудобството за пътниците. Граждани коментират, че там, където е спрял шофьорът не е спирка, а тя е преместена заради ремонт на булеварда.

От видеото не става ясно къде е автобусната спиркаточно спирката "с препятствия" и от кога е нелепата случка.
Източник: Фейсбук
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!