Пътят край Своге - като от Джурасик парк (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
28.08.2018 8:04
152
0

Лилия Георгиева от Своге публикува във Фейсбук видео и снимки, правени по различно време на пътя край Своге, където в събота вечерта при жестока автобусна катастрофа загинаха 17 души, а 21 бяха ранени. Целта й е да покаже на всички в какво състояние е бил и е пътя. Лилия се надява все повече медии да разпростанят материала й, за да могат повече хора да видят, че пътят наистина не е в отлично състояние.

 

Ето какво написа Лилия в социалните мрежи и как описа пътя: „Адвокатът на АПИ каза,че пътят е в отлично състояние, но не съм съгласна с това. Когато завали дъжд пътното платно става река. Камъни започват да падат от всякъде (лично пострадах от тях като голяма скална маса се стовари върху мен и автомобила ми), а в момента пътят е като в Джурасик парк. Треволяците и клоните на дърветата са по пътното платно и нарушават видимостта. На места асфалтът е отмит от проливните дъждове , а за вдлъбнатината на Ромча да не говоря - важно е, че там има „спящ полицай“. Много ще се радвам, ако снимковия материал стигне до медиите, с тяхна помощ може да избегнем бъдещи трагедии по Искърското дефиле“.

 

Източник: Novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.