Пета жертва на Covid-19 у нас

Пета жертва на Covid-19 у нас

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
28.03.2020 11:36
91
0

Жертвите не COVID-19 у нас станах пет, съобщава bTV.

Починал е мъж на 55 г., който е лекуван от коронавирус в благоевградската болница. Той е от Разлог, работил е на лифта в Банско.

Потвърдените случаи на коронавирус в България вече са 313.

Източник: bTV

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.