Певец от "Горилаз" падна от сцената (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.07.2018 12:32
93
0

Участието на група "Горилаз" на датския фестивал Роскилде приключи по-рано от предвиденото, когато рапърът Дел дъ Фънки Хомосапиън падна от сцената, съобщи ДПА.

 

 

 

 

[embed]https://twitter.com/IndoEnts/status/1015898020448227329[/embed]

 

Групата изпълняваше хита "Clint Eastwood" на главната сцена на фестивала в събота вечерта, когато рапърът падна и трябваше да бъде закаран в болница.

 

 

 

Каква точно е травмата на Дел дъ Фънки Хомосапиън не беше уточнено. Той написа в Twitter днес, че вече е добре и благодари на феновете за подкрепата.

 

 

[embed]https://twitter.com/IndyMusic/status/1015915766561034240[/embed]

 

Четиридневният фестивал Роскилде в датския град със същото име е сред най-престижните в Европа. Най-голяма публика тази година привлече рапърът Еминем в сряда - 100 000 души. В четвъртък начело на афиша беше Бруно Марс, а в петък - Ник Кейв.

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.