Участието на група "Горилаз" на датския фестивал Роскилде приключи по-рано от предвиденото, когато рапърът Дел дъ Фънки Хомосапиън падна от сцената, съобщи ДПА.
[embed]https://twitter.com/IndoEnts/status/1015898020448227329[/embed]
Групата изпълняваше хита "Clint Eastwood" на главната сцена на фестивала в събота вечерта, когато рапърът падна и трябваше да бъде закаран в болница.
Каква точно е травмата на Дел дъ Фънки Хомосапиън не беше уточнено. Той написа в Twitter днес, че вече е добре и благодари на феновете за подкрепата.
[embed]https://twitter.com/IndyMusic/status/1015915766561034240[/embed]
Четиридневният фестивал Роскилде в датския град със същото име е сред най-престижните в Европа. Най-голяма публика тази година привлече рапърът Еминем в сряда - 100 000 души. В четвъртък начело на афиша беше Бруно Марс, а в петък - Ник Кейв.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!